В лісових угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» стартувала осіння лісокультурна кампанія

Осінній період року у системі ведення лісового господарства визначено як один з найоптимальніших періодів для лісовідновлення.

Зазвичай, осіння лісокультурна кампанія включає себе цілий комплекс робіт, які проводиться паралельно чи поетапно. Основними процесами осіннього лісовідновлення є:
– заліснення зрубів шляхом посадки лісових культур,
– інвентаризація лісових культур та розсадників,
– переведення лісових культур у покриту лісом площу,
– посіви
– заготівля лісового насіння.
Під час цьогорічної осінньої лісокультурної кампанії підприємством заплановано здійснити лісовідновлення на площі 15, 5 га. та провести сприяння природному поновленню на площі 10,4 га. Заліснення проводиться на ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи та проведено очистку від порубкових залишків. Загалом буде висаджено 70 тисяч сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід: ялини, ялиці, бука, клен-явора, ясеня та модрини. Сіянці та саджанці для майбутнього лісу ДП «Ясінянське ЛМГ» вирощує у власних розсадниках підприємства.
Особливістю осінньої лісокультурної кампанії 2021 року є старт оголошеної Президентом України масштабної програми із заліснення України «Зелена країна» в рамках якої на території лісового фонду підприємства заплановано провести Всеукраїнську екологічну акцію «Створюємо ліси разом» та роботи зі створення нових лісів (лісорозведення) на площі 0,5 га. До екологічних ініціатив зможуть долучитися всі охочі, інформація про участь за посиланням http://yasinya-lmg.org.ua/%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80…/.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"