Державне підприємство «Ясінянське лісомисливське господарство» успішно пройшло наглядовий аудит та рекомендоване на продовження дії міжнародного сертифікату

В середині липня Державне підприємство «Ясінянське лісомисливське господарство» успішно пройшло наглядовий аудит та рекомендоване на продовження дії міжнародного сертифікату.

Сертифікат FSC (Forest Stewardship Council) засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критерій щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Експерти аудитори вкотре підтвердили відповідність ведення лісового господарства за встановленими стандартами і критеріями.

Аудит проходив на протязі двох днів по всій території підприємства. В процесі тривалої і клопіткої роботи було оцінено повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі та реалізації деревини. Під час проведеного аудиту велика увага приділялася питанням модернізації виробничого процесу, підвищенню ефективності системи охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, підвищенню професійної відповідальності персоналу, забезпеченню сталості користування лісовими ресурсами тощо. У підсумковому звіті експертів було визначено сильні сторони діяльності підприємства якими стали: добре налагоджені партнерські відносини з місцевими громадами, створена добре облаштована широка мережа рекреаційних пунктів, а також велика кількість інформаційних матеріалів розміщених на території лісового фонду та структурних підрозділів підприємства. Окрім плюсів, експертами було виявлено невідповідності, які відносяться до неосновних та підлягають коригуючим діям, і в короткі терміни будуть усунені.

Міжнародні аудитори й надалі пильно стежитимуть за тим, чи не порушуються лісгоспом в ході господарювання екологічні, економічні та соціальні вимоги сталого невиснажливого ведення лісового господарства, адже сертифікація – це не лише якість, але й обов’язки.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"