ДП «Ясінянське ЛМГ» отримало звання «Кращого підприємства з питань охорони праці» серед лісових господарств Закарпатського ОУЛМГ

Професія лісівника у гірських умовах Українських Карпат – одне з найнебезпечніших ремесел сьогодення, тому збереження життя та здоров’я кожного працівника є найважливішою цінністю для ДП «Ясінянське ЛМГ».

У зв’язку з цим керівництво підприємства докладає всіх зусиль для створення безпечних та належних умов праці, а також постійно веде контроль за дотриманням правил техніки безпеки при виробництві і виконанні службових обов’язків.   Лише впродовж 2016 року витрати на охорону праці по ДП «Ясінянське ЛМГ» склали майже 2 мільйони гривень, що в розрахунку на одного працюючого становить 6900 гривень. Це найвищий показник серед лісогосподарських підприємств у Закарпатській області, що робить нас лідерами в цій галузі та свідчить про відповідність умов праці національним та міжнародним вимогам і стандартам.

Такі успіхи не залишилися непоміченими з боку вищих керівних структур і галузевої профспілки. Так 28 квітня 2017 року у Міжнародний день охорони праці, на базі Виноградівського лісгоспу в урочищі «Затисянська дача», під час семінару-навчання для працівників лісової галузі, колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» вперше нагороджено грамотою «За перемогу в огляді-конкурсі з питань охорони праці між підприємствами Закарпатського ОУЛМГ» та вручено перехідний кубок в номінації «Краще підприємство з питань охорони праці». На цьому святі вказана нагорода не була єдиною для нашого підприємства, «За вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері охорони праці та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці» також був нагороджений грамотою заступник директора по виробництву Іван Ступчук.

Всі нагороди та відзнаки були надані Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з профспілковою організацією працівників лісового господарства Закарпаття, які постійно проводить обстеження, цільові перевірки й огляди-конкурси з охорони праці та культури виробництва на лісогосподарських підприємствах краю.

Вітаємо наших переможців і пишаємося отриманими результатами та здобутим високим званням «Кращого підприємства з питань охорони праці».

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"