Ефективна охорона лісу та зростання економічних показників діяльності

Ефективна охорона лісу та зростання економічних показників діяльності – ключові цілі з якими приступив до виконання обов’язків директора ДП «Ясінянське ЛМГ» Юрій Юрійович Бокшан.
У вступному слові під час першої виробничої наради з колективом лісомисливгоспу новопризначений керівник висловив сподівання на спільну конструктивну співпрацю та результативну роботу і наголосив, що, зі свого боку, докладе максимум зусиль для процвітання підприємства.
Окреслюючи перспективи роботи у ДП « Ясінянське ЛМГ» Юрій Юрійович повідомив, що належна трудова дисципліна, ефективна охорона лісу, прозорість діяльності підприємства, тісна співпраця з органами місцевого самоврядування, підприємцями та місцевими мешканцями є його головними орієнтирами на стійкий ріст економічних показників діяльності лісомисливгоспу.
Далі очільник перейшов до обговорення виробничих питань та аналізу показників діяльності господарства. Зокрема, на порядок денний були винесені питання:
Поточний стан та необхідність вакцинації працівників підприємства у відповідності до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 2393 від 01.11.2021 року.
Оптимізація лісогосподарського процесу: проблемні інфраструктурні питання виробничого сектору, забезпечення дровами місцевого населення та соціальних закладів, перегляд угод про відтермінування лісосічних робіт, організація робіт з відводів по рубках головного користування та санітарних заходів на наступний рік, планові роботи з виписки лісорубних квитків та розробки проектів лісових культур.
Аналіз фінансових показників діяльності: проаналізовано факт дебіторської заборгованості, поточний стан реалізації лісопродукції, виплати заробітної плати працівникам та зміни до фінплану.
За підсумками проведеної наради, шляхом діалогу з лісничими, головними спеціалістами апарату та керівниками структурних підрозділів було намічено основні шляхи виконання поставлених завдань необхідних для конструктивного вирішення наявних проблем та ефективної роботи підприємства.
Наостанок новопризначений керівник нагадав, що дисципліна, професійна обізнаність та згуртованість – є запорукою ефективної роботи успішного підприємства з високими показниками діяльності. І вкотре наголосив про особисту відповідальність кожного у відповідності до поставлених професійних обов’язків.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"