З Днем Соборності України!

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу. Ці події були основоположними для українського державотворення.
Підтримуючи прагнення українців до єдності, яке в ХХІ столітті через конфлікт на Сході України є знову актуальним, учасники Чорнотисянського шкільного лісництва у живому ланцюзі розгорнули 10 метровий стяг у зимовому лісі на території ДП «Ясінянське ЛМГ».
Участь у проведенні патріотичного заходу взяли 15 юних лісівників, педагоги Чорнотисянського ЗЗСО та працівники ДП «Ясінянське ЛМГ».
Учасники флешмобу закликають всіх українців єднатися заради процвітання незалежної держави України, бути солідарними у розвитку демократичного суспільства та плекати в собі любов до природи та рідної Батьківщини.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"