Керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» відвідав родини лісівників, які зараз боронять Батьківщину

Новий керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» Михайло Щерб’юк відвідав родини лісівників, які зараз боронять Батьківщину, щоб привітати колег з професійним святом.

Загалом, зараз у лавах ЗСУ перебуває сім працівників ДП «Ясінянське ЛМГ» – це Павлючок Яків Михайлович, Романюк Василь Васильович, Тулайдан Василь Михайлович, Петрюк Юрій Степанович, Пнівчук Олексій Михайлович, Дячук Микола Іванович та Фукаляк Роман Тарасович.
Вручаючи подяки та подарунки рідним, Михайло Михайлович побажав їм терпіння дочекатися повернення додому наших захисників живими і з перемогою. Подяка військовослужбовцю Фукаляку Роману передан особисто у руки, адже захисник зараз перебуває вдома у нетривалій відпустці. До привітання колег також долучився і лісничий Лазещинського лісництва де трудиться більшість наших військовослужбовців, які зараз стоять на захисті кордонів України.

Від імені коллективу ДП «Ясінянське ЛМГ» висловлюємо колегам слова вдячності та поваги за патріотизм, самовідданість і вагомий особистий внесок у справу захисту Батьківщини, та дякуємо за спокій і можливість працювати і житии без обстрілів.

Все буде Україна!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"