Керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» Юрій Бокшан розпочав предметну боротьбу з лісопорушеннями та самовільними рубками

Керуючись проголошеним принципом забезпечення ефективної охорони лісу та заручившись підтримкою місцевих мешканців і працівників державної лісової охорони, керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» Юрій Бокшан розпочав предметну боротьбу з лісопорушеннями та самовільними рубками.

Сьогодні, 25 грудня 2021 року проводячи патрулювання лісових обходів працівники державної лісової охорони Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» Боднарюк М. Ю. та Маскалюк В. Д. у лісовому масиві урочища Стебний почули звук двигуна вантажного автомобіля і запідозривши факт вчинення лісопорушення направилися вбік виявленого шуму. Наближаючись до вантажівки майстри лісу були помічені невідомими особами, які швидко сіли в завантажений деревиною автомобіль ЗІЛ 131 без номерних знаків та зникли з місця події. Про виявлений факт крадіжки лісу було повідомлено мобільну рейдову бригаду ДП « Ясінянське ЛМГ» на чолі з лісничим Лазещинського лісництва Кувіком В. І., яка оперативно виїхала на зустріч лісопорушникам збоку смт Ясіня. Втікаючи від переслідування, рухаючись у бік населеного пункту присілку Стебний, вантажівка з незаконно добутою деревиною перекинулася у потічок, а невідомі особи, які вчинили лісопорушення, зникли з місця аварії. Мобільна рейдова бригада рухаючись у бік лісового фонду виявила перекинуте авто з деревиною та викликала на місце події поліцію і слідчо-оперативну групу. Для належного реагування на місце події з боку ДП «Ясінянське ЛМГ» прибули головний лісничий Ластовецький М. В., заступник директора Гутелюк Ю. М., начальник відділу лісового господарства Кувік В. І. та майстер лісозаготівель Лазещинського лісництва Романюк І. І. На даний час правоохоронцями проводяться оперативні заходи щодо встановлення власника вантажівки та осіб, які причетні до крадіжки лісу. За попередніми оцінками лісопорушниками було незаконно вивезено з лісового фонду підприємства деревини ялини європейської в об’ємі 8,5 кубм.

За виявленим фактом крадіжки деревини розпочато розслідування за підсумками якого винні особи будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Справа також перебуває під особистим контролем начальника ЗОУЛМ Вікторії Білоусової та керівника ДП «Ясінянське ЛМГ» Юрія Бокшана, які і надалі категорично налаштовані на боротьбу та подолання явища самовільних рубок на території лісового фонду підприємства.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"