Керівництво Закарпатського ОУЛМГ звільнило з посади лісівника за перешкоджання професійної діяльності журналістів

Наказом №276 К від 13 листопада звільнено з займаної посади майстер лісу Лопухівського лісництва Василь Банга.

Як уже повідомляло Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, 2 листопада в урочищі Плауц села Лопухів між працівниками державної лісової охорони ДП «Брустурянське ЛМГ» жителями села та окремими підприємцями Лопухівського куща стався інцидент, який ледь не завершився побиттям працівників ЗМІ, які приїхали з Ужгорода для об’єктивного висвітлення інформації.

З ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги було створено комісію і розпочато службове розслідування з приводу вищезазначеного інциденту.

В ході розслідування обвинувачений вину в скоєнні злочину визнав, однак зазначив, що некоректна поведінка була направлена не на знімальну групу, а на адресу підприємців, які неодноразово протягом останнього року проводили нападки на лісомисливське господарство.

За результатами розслідування за порушення вимог трудового законодавства, що проявилося в некоректній поведінці до співробітників засобів масової інформації, майстру лісу Лопухівського лісництва Василю Банзіоголошено догану та звільнено з займаної посади.

«Кожен, хто буде перешкоджати професійної діяльності журналістів буде жорстко наказаний. Лісове господарство максимально відкрите, як для громадськості, так і для преси. Надіюся, що подібних випадків некоректної поведінки не буде і, кожен за свої вчинки понесе відповідальність. Вважаю, що подібна поведінка не відповідає посадовим обов’язкам, які покладені на лісівника посадовою інструкцією та шкодять репутації підприємства і всім працівникам лісового господарства Закарпатської області. Дана справа також передана на розгляд до правоохоронних органів», – коментує Валерій Іванович.

Окрім того, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга просить про кожен випадок, чи то незаконної рубки в лісовому фонді, чи невідповідної поведінки щодо представників ЗМІ невідкладно інформувати прес-секретаря.

Прес-служба Закарпатського ОУМЛГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"