Колективне звернення.

Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» глибоко стурбований з приводу вручення начальнику ЗОУЛМГ Мурга Валерію Івановичу підозри в кримінальному провадженні.

Наш колектив підтримує начальника та інших посадових осіб, яких торкнулося дане кримінальне провадження, адже впевнені в достовірності оприлюдненої інформації та розяснення в правоті лісівників.
Ми виступаємо з позицією всебічної підтримки Валерія Івановича в процесі розгляду порушеного проти нього кримінального провадження та висловлюємо сподівання на чесність, справедливість і неупередженість з боку правоохоронних органів в процесі досудового розслідування.

Надіємося, що справа матиме об’єктивне розслідування, яке зможе довести безпідставність звинувачень начальника ЗОУЛМГ, адже Валерій Іванович дбайливий лісівник, авторитетний і мудрий керівник, талановитий менеджер та справжній професіонал своєї справи. Саме за період керівництва Валерія Івановича лісове господарство краю вийшло на якісно новий рівень, а процес господарювання став прозорим і відкритим для громадськості та ЗМІ.

Закликаємо колег лісівників виступити з словами щирої підтримки нашого керівника, та бути єдиними у протистоянні з безпідставними і компрометуючими звинуваченнями на адресу лісової галузі і працівників лісового господарства.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"