Лісівники долучилися до ліквідації наслідків масштабного паводку на Рахівщині

Вчора, 10 липня, близько 16.00 внаслідок короткочасних, але сильних дощів Рахівщиною пронісся паводок.

У результаті у чотирьох населених пунктах (смт Ясіня, с. Лазещина, Богдан, Луги) було підтоплено 185 дворогосподарств, 96 житлових будинків та 5 підвальних приміщень. Завдано чималої шкоди місцевій інфраструктурі, зруйновано з десяток мостів, пошкоджено лінії електромереж, з’єднувальні шляхопроводи через річку до будинків, зруйновано берегоукріплення та частково основну дорогу, яка з’єднує населені пункти. У домогосподарствах фактично зруйновано підсобні прибудови, літні кухні, огорожі, гаражі та інше. Водою також знищено транспортні засоби, причепи, – повідомляють в Закарпатській ОДА.
Уже сьогодні вранці відповідні служби взялися за ліквідацію наслідків.
Для оперативного реагування та оцінки завданих збитків на місце стихії у село Стебний, яке найбільше постраждало від паводку, у складі комісії під головуванням голови Закарпатськовї ОДА Анатолія Полоскова, прибув т.в.о. начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Гоголюк.
«Ми бачимо масштаби цієї негоди, вони великі,дуже великі. Зараз наше спільне завдання – розчистити усі ці затори, відновити можливість руху техніки. Зважаючи на прогнози синоптиків маємо працювати швидко та злагоджено», – зауважив Ярослав Гоголюк.
До робіт долучилися лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ». 43 працівники державної лісової охорони, лісничі, працівники ремонтно-будівельної дільниці, керівний склад ДП «Ясінянське ЛМГ» на чолі з директором підприємства Ігорем Піпашем. Усі разом допомагають місцевим мешканцям розчищати територію та потічки у селі Стебний і Лопушанка. До робіт з розчищення також залучена техніка підприємства, а саме екскаватор та трельовочний трактор.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"