Лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» продовжують зариблювати гірські струмки

Осінь – традиційна пора зариблення водойм, адже осінній мальок набирає потрібної ваги і найкраще пристосовується до природніх умов.

Цьогорціч осінь видалася на диво теплою і щедрою на сонячні дні, тож користуючись нагодою лісівники та єгерська служба ДП «Ясіяннське ЛМГ»  вкотре зарибнили струмки лісового фонду підприємства, що є притоками річки Чорна Тиса.

Природоохороний захід відбувся за ініціативи адміністрації ДП «Ясінянське ЛМГ». Участь у заході взяли головний лісничий підприємства Микола Ластовецький, лісничий Чорнотисянського лісництва Володимир Кувік, головний мисливствознавець Дердюк Василь, а також працівники лісової охорони та єгері. Мальків форелі струмкової випускали на території Чорнотисянського і Станиславського лісництв в урочищах Кичера, Апшинець, Рип’янець, Левковець та Великий Ведмежий. Загалом у гірські потічки було випущено 5 тис. однорічних та дворічних екземплярів малька форелі струмкової.

Зариблення річок фореллю – це кропіткий процес, який вимагає багато зусиль та відповідальної і злагодженої багатоетапної роботи. Сподіваємося, що всі випущені мальки успішно приживуться і примножать річкову іхтіофауну Українських Карпат.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"