Лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» успішно захистили проект лісових культур на 2021 рік.

На прикінці січня фахівці ДП «Ясінянське ЛМГ» представили на розгляд комісії досвідчених лісівників і науковців проект відновлення лісових культур на 2021 рік у лісовому фонді підприємства.

Цьогоріч кущова нарада лісогосподарських підприємств відбулася на базі Великобичківського ЛМГ, а оцінювали і затверджували план майбутнього лісовідновлення доцент кафедри лісівництва УжНУ Гербут Ф. Ф., начальник відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Орос І. В. та директора НПП «Зачарований край» Фенич В. С. У відповідності до канонів лісівничої справи, проекти лісових культур ДП «Ясінянське ЛМГ» захищали головний лісничий Ластовецький М. І., інженер лісових культур Пластуняк В. В. та лісничі лісництв підприємства.

Фактично нарада на якій проводиться захист проектів лісових культур є першим етапом початку лісокультурної кампанії. Під час її проведення, окрім затвердження технічної документації, детально обговорюється та узгоджується увесь комплекс лісогосподарських заходів і робіт необхідних для ефективного відновлення лісів впродовж року.

У відповідності до затвердженого проекту лісових культур у 2021 році по ДП «Ясінянське ЛМГ» планується провести посадку лісових культур на площі 128,5 га та 137 га природного поновлення. Для цього необхідно використати посадкового матеріалу – 609,4 тис. шт., в тому числі: смереки – 348,2 тис. шт., ялиці – 118,6 тис. шт., бука – 69,1 тис. шт., клена-явора – 59,3 тис. шт., ясеня – 14,2 тис. шт., модрини – 86 шт. Відновлення лісів буде проводитися як штучним, так і природнім шляхом. Висаджування лісових культур здійснюється ручним способом у строки, що забезпечують їх високу приживлюваність. Заліснення зрубів буде здійснюватися своєчасно з обов’язковим врахуванням лісорослинних і технологічних особливостей кожної окремої ділянки.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"