Лісівники Ясінянського лісомисливгоспу дбають про комфортний відпочинок

На території ДП «Ясінянське  ЛМГ» облаштована  велика кількість місць для зручного, та безпечного відпочинку у лісі та на території лісфонду.

Директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Василь Теличук: «Рекреаційні пункти розташовані в найбільш доступних і комфортних місцях, вони раціонально організовані, мають мережу доріг, прогулянкових маршрутів, місць відпочинку і стоянок. Для тих, хто хоче організувати пікнік з ночівлею передбачена ділянка для розбивки наметів».

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Ясінянського лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.

В.o. інженера з рекреаційного благоустрою Надія Марусяк наголошує: «Ми пропонуємо відпочинок активний, пізнавальний. Для цього облаштовано та промарковано туристичні маршрути, екологічні стежки, які приведуть вас до неймовірних краєвидів , памяток  природи. А також нових  рекреаційних пунктів. Натомість ДП «Ясінянське ЛМГ» просить лише поважати працю інших: не смітити, не нівечити споруди і берегти ліс. – Тобто, дбати про те, аби відпочинок тут і надалі залишався затишним та комфортним».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"