Найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісового господарства!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Дорогі колеги!
Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісового господарства!
Ліс – найбільше природне багатство нашого краю, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності місцевих громад. Це відновний природний ресурс на якому базується потужна лісогосподарська галузь країни, і, водночас, відкрита жива біологічна система надзвичайно вразлива до антропогенного впливу. Раціональне і збалансоване використання лісу дарує людям соціально-економічний розвиток, а безконтрольна експлуатація несе в собі глобальні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Саме забезпечення гармонії і порядку при використанні лісових ресурсів є суттю професії працівника лісового господарства.
Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок кожного з нас.
Лісу потрібні мудрі, дбайливі й виважені господарі, які щоденно професійно стоять на сторожі в лісовому господарстві і давно та справедливо заслуговують глибокої поваги й високого авторитету в суспільстві.
Хочу висловити щиру вдячність колективу ДП «Ясінянське ЛМГ» і кожному з представників лісівничого фаху за блискавичну здатність виконувати складні спеціалізовані завдання, розв’язувати непрості практичні проблеми у галузі лісового і мисливського господарства та реалізовувати найамбітніші задуми заради процвітання і примноження лісів для майбутніх поколінь.
Бажаю вам, шановні працівники лісового господарства, міцного здоров’я, великого людського щастя, добра і благополуччя. Хай достаток, мир і злагода ніколи не залишають ваших домівок.
Нехай ваша праця безперервно збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію. Зичу вам натхнення від єднання з природою та невичерпної енергії від могутніх лісів створених вашими руками.
Зі святом!
З великою повагою і шаною до вас
Ігор Піпаш

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"