Народний гнів в селі Чорна Тиса

У селі Чорна Тиса Рахівського району зранку 30 березня в урочищі Довжана зібралося десятки людей. Цьому передували події, які відбувалися раніше, пов’язані з діями сімї Чокоїв, які проживають  в селі Чорна Тиса та їх сестри жительки міста Івано Франківськ.

За розповідями та офіційними зверненнями працівників лісової охорони та працівників Довжанського лісництва, зазначені особи перешкоджають виконанню посадових обов’язків, безпідставно звинувачують у крадіжці лісу та здійснюють погрози фізичної розправи.

Під дією різних погроз та шантажів на лісову охорону та керівництво підприємства, за останні роки були вимушені звільнитися до десяти працівників підприємства. Працівники лісової охорони, які добросовісно виконували свої посадові обов’язки і не давали скоювати самовільні рубки вище зазначеним особам, автоматично чули в свою сторону образливі слова та погрози.

Крім, того до вищестоящих органів неодноразово надходили звернення на гарячу лінію, щодо бездіяльності керівництва відносно незаконних рубок у Довжанському лісництві з різних номерів телефону під різними прізвищами, що згодом вияснилося, є фіктивними та не відповідають дійсності. Як показують факти, після перевірок, які неодноразово проводилися спеціалістами Закарпатського ОУЛМГ та Дежавної екологічнї інспекції, випадків незаконних рубок в урочищі Довжана  є в незначній кількості, які можливо і скоювалися самими скаржниками.

На народне зібрання зійшлися не тільки лісоруби підприємства, а й місцеві жителі села Чорна Тиса, а також були присуні сільський голова Павлючок І.Д, директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Теличук В.Ф., місцеві депутати та активісти села та сама сімя Чокоїв.

Громада почала збирати підписи про виселення громадян Чокоїв із села Чорна Тиса. Місцеві депутати пообіцяли на черговій сесії сільської ради села Чорна Тиса підготувати звернення до органів влади, які мають повноваження контролюючих функцій та правоохоронних органів не реагувати на анонімні скарги та скарги родини Чокоїв щодо роботи місцевих лісництв ДП «Ясінянське ЛМГ», які знаходяться в селі Чорна Тиса, та вжити заходів щодо забезпечення нормальної роботи працівників лісової охорони без втручання сімї Чокоїв. Адже в цих лісництвах працюють десятки місцевих жителів, які мають стабільну роботу, а дії зазначених осіб ображають честь і гідність як працівників, так і керівництва підприємства, що псує ділову репутацію та створює негативний імідж ДП «Ясінянське ЛМГ», працівників лісової охорони та, зокрема, їхнього керівника.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"