На базі Великобичківського лісомисливського господарства відбулась виїзна колегія Закарпатського ОУЛМГ

Днями директори всіх державних підприємств Закарпаття переймали досвід рахівських лісівників. Учасникам колегії та спеціалістам управління директор лісгоспу Юрій Сойма провів екскурсію лісокомплексом, лісництвами та ознайомив з основними напрямками роботи лісомисливського господарства.
✅ Старт колегії розпочався з підбиття підсумків трудового суперництва за 6 місяців серед підприємств управління.
✅ Всім учасникам колегії представили авторську продукцію від побічного користування лісом: лісівники заготовляють чай, мед, лісові горішки та ін.
📍Верхньоводянське лісництво
✅Тут відбулась демонстрація адмінбудівлі та огляд фазанарію, ознайомлення з кімнатами для сушіння та переробки лісового насіння, кімнатами зберігання пожежного інвентарю, краєзнавчого музею. Лісівники Великого Бичкова також провели екскурсію розсадником та ознайомили колег з особливостями вирощування садивного матеріалу.
✅Огляд молодняків Верхньоводянського лісництва: ознайомлення з особливостями проведення рубок догляду (освітлення, прочищення).
📍 Рекреаційний пункт «Апецька». На завершення колегії, директори підприємств пройшлись пішохідним туристичним маршрутом з неймовірними краєвидами протяжністю 7 км.
☝️ «Виїзні колегії необхідні! Обговорювати, дискутувати, підбивати підсумки, переймати досвід колег значно ефективніше, будучи прямо на місці в лісогосподарському підприємстві. Великобичківське лісове господарство доводить, що колектив працює на високий результат, а їх сучасний підхід до роботи має стати прикладом для наслідування іншим лісогосподарським підприємствам області»,- підкреслив керівник Закарпатського ОУЛМГ Віталій Петренко

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"