На Закарпатті відбулася нарада з підготовки до Міжнародного дня мисливця

Цього року святкування відбудеться 26 травня. Нарада з проведення заходу пройшла сьогодні, 24 квітня, в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, де обговорювалися організаційні питання. Захід відбудеться на території села Шаланки у Виноградівському лісгоспі.

 
У нараді взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, користувачі мисливських товариств, керівники підрозділів товариств мисливських і рибалок, громадських організацій мисливців в зоні діяльності.
 
Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує взяти участь у святкуванні Міжнародного дня мисливця-2018.
Девізом події стане формування культури полювання і ведення мисливського господарства, дбайливого ставлення до мисливських тварин, а також до середовища їх проживання, виховання і передача традицій і культури полювання молодому поколінню.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"