На Закарпатті відкрився сезон полювання на копитних

У суботу, 28 жовтня, стартував сезон полювання у Брустурянському та Ясінянському лісомисливгоспах за ліцензіями на диких мисливських парнокопитних тварин – кабанів, козуль, оленів, лосів.

Вирушаючи на видобуток, кожен мисливець зобов’язаний мати при собі наступні документи: мисливський квиток (ліцензія, відстрільна картка), дозвіл на зброю, ліцензію і паспорти на собаку. Ці документи гарантують законність видобутку копитних.

Щоб уникнути нещасних випадків необхідно пам’ятати правила користування зброєю. Найчастіше трагедії на полюванні відбуваються, коли рушниця потрапляє в руки нетверезих людей. Головне правило поводження зі зброєю – не використовувати його в стані алкогольного сп’яніння.

Нерідко мисливці порушують правила перенесення, зберігання і транспортування зброї. Не можна тримати зброю зарядженою, якщо воно не використовується. Найчастіше люди отримують важкі травми, випадково зачепивши курок зарядженої рушниці.

Також фахівці нагадують про необхідність дотримання правил загородного полювання. Її проведення є обов’язковим повинен контролювати єгер мисливського товариства. Він повинен організувати роботу і керувати процесом.

Нагадаємо, за дотриманням правил полювання в Закарпатській області стежить оперативна бригада швидкого реагування, до складу якої входять представники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь, які щодня проводять рейди по мисливських угіддях, затримують браконьєрів і вилучають зброю і незаконно добуті трофеї.
Полювати на копитних індивідуально дозволяється в усі дні тижня. Днями колективного та облавного полювання є субота та неділя.

Триватиме він до 31 грудня 2017 року включно.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"