На Рахівщині прийнято рішення посилити заходи з охорони лісу від незаконних вирубок

В смт. Ясіня за результатами спільної наради влади, поліції та бізнесу було прийнято рішення посилити заходи з охорони лісових масивів від несанкціонованих рубок та вивозу деревини за межі Закарпаття.
27 жовтня, 12:00

Т.в.о. начальника Рахівського відділення поліції Володимир Мателега провів спільну зустріч з керівництвом районної ради, селищним головою Ясіня та сільськими головами Лазещини та Чорної Тиси спільно з керівником Ясінянського лісомисливського господарства та підприємцями деревообробної галузі. Під час наради були обговорені питання у сфері лісової галузі, а саме незаконної заготівлі та експорту деревини. Всі присутні домовилися про тісну співпрацю в даному питанні, щоб спільно посилити контроль за обігом лісу та усунути несанкціоновані, незаконні втручання.

Керівник рахівської поліції Володимир Мателега застеріг підприємців деревообробної галузі не мати справи з сумнівними постачальниками та наголосив на тому, що поліція посилює роботу в цьому напрямку і всі, хто купуватиме деревину сумнівного походження, обов’язково будуть притягнуті до відповідальності, як і ті, хто її збуває, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"