Першими користувачами системи відслідковування руху деревини стануть державні підприємства у Закарпатській області

Україна стала однією із перших країн у світі, яка долучилася до нового пілотного проекту міжнародної організації Forest Stewardship Council (FSC) для відслідковування руху деревини на міжнародних ринках.

 Мова йде про цифрове програмне забезпечення на основі технології блокчейн. Відомості про деревину, її походження і переміщення будуть накопичуватися у децентралізованих міжнародних базах даних. Технологія блокчейн забезпечить цілісність інформації і унеможливить зловживання із вже внесеними даними.
 Першими користувачами системи стають державні підприємства, що підпорядковуються Державне агентство лісових ресурсів України у Закарпатській області.
Внесені дані допоможуть відслідковувати деревину від країни походження до подальших пересувань на міжнародних ринках.
 Запит на запровадження цієї системи постійно надходить від світових виробників, які бажають отримувати сировину тільки із відповідальних джерел.
 На світовому рівні новою системою починає користуватися Україна і Китай. Від результатів роботи пілотного проєкту буде залежати його подальше використання в інших країнах світу.
 Державне агентство лісових ресурсів України готове виходити на новий рівень відкритості даних і постійно доводить це на практиці.
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"