Підрозділ єгерської служби ДП «Ясінянське ЛМГ» пропонує разом спостерігати за життям диких тварин через об’єктив фотопасток

Друзі, у нас пропозиція
Наші публікації про мисливське господарство і життя диких звірів, що населяють мисливські угіддя ДП «Ясінянське ЛМГ» щоразу стають об’єктом жвавих дискусій та викликають хвилю бурхливих обговорень. Їх активно розповсюджують та дублюють. Ставлення суспільства, як завжди, двозначне.

Одні захоплюються красою природи і тварин та дякують за роботу лісівниками і єгерям, інші ж – критикують і звинувачують у брехні та мало не у всіх земних гріхах. І це не дивно. Лісове господарство роками було об’єктом різноманітних маніпуляцій, а мисливство, взагалі, у суспільстві асоціюється з убивством і знищенням тварин.
Та є і спільна риса яка об’єднує нас усіх – це колосальна цікавість до життя диких звірів, яке оповито загадкою і є надзвичайно потаємним і закритим від людського ока.
Тому у нас є пропозиція: щоб задовільнити спільну цікавість та далі перебувати усім на «одній хвилі» підрозділ єгерської служби ДП «Ясінянське ЛМГ» пропонує разом спостерігати за життям диких тварин через об’єктив фотопасток.
Весна – один з найцікавіших періодів у житті дикої природи, саме у цей час життя звірів активізується, а у більшості лісових мешканців з’являється потомство, спостерігати за яким особливо цікаво. Саме тому, у продовж «періоду тиші» який триває з 1 квітня до 15 червня, на фейсбук сторінці ДП «Ясінянське ЛМГ» щотижня ми будемо опубліковувати фото звіт про «впольованих на фотопастки» диких мешканців наших лісів та знайомити вас з роботою єгерської служби.
Сподіваємося, що усім буде цікаво та пізнавально.
Отож стартуємо. На календарі 2 квітня 2021 року, фотопастки встановлено. Короткий відео звіт нижче.
Результати спостережень чекайте на наступні вихідні.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"