Під головуванням начальника управління Віталія Петренка відбулась робоча нарада за участі директорів державних підприємств

Сьогодні під час круглого столу говорили про важливе: готовність до осінньої лісокультурної кампанії, стан будівництва розсадників та охорону лісу.

Кожен з директорів ДП звітував по всім вищезазначеним питанням.

Особлива увага була приділена питанню осінньої лісокультурної кампанії:
«Одним з основних завдань цієї осені – висадити якомога більше дерев: насамперед, це покращення морального духу, де кожен учасник може пишатися своєю працею та отримувати винагороду у вигляді врожаю, особливо зараз, в час війни. Попередньо лісівники очистять площі від порубкових решток, де у літній період завершили лісозаготівельні роботи, підготують ґрунт. Офіційно розпочинаємо саджати дерева десь за 2 тижні»,- наголосив Віталій Петренко, начальник Закарпатського ОУЛМГ.

Також за словами начальника, лісівники повинні своїм прикладом показати населенню важливість цієї роботи і залучити якомога більше громад та небайдужих краян до акції «Зелена країна». Внаслідок того, що значна частина українських лісів була знищена через військові дії, то тут, в західних регіонах, лісокультурна кампанія повинна бути виконана на максимум!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"