Роботи з благоустрою території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ» продовжуються

Підійшов до завершення другий місяць проведення заходів з благоустрою та очищення території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ».

Вподовж травня основні зусилля працівників підприємства  були направлені на очищенням лісового фонду від різного непотребу вздовж туристичних маршрутів та у віддалених від контор лісництв місцях. Такий підхід до організації робіт був зумовлений остаточним таненням снігів у високогір’ї та наближенням туристичного сезону.

Велика увага приділялася прибиранню і упорядкуванню місць відпочинку та рекреаційних зон. Також, не припинилася участь лісівників у різноманітних екологічних акціях, найпомітнішою з яких була Всеукраїнська екоакція «За чисте довкілля», під час якої працівники центрального апарату прибрали туристичний маршрут «До початку ріки Чорна Тиса».

Протягом травня на території лісмисливгоспу двічі проводилися заходи з зариблення гірських потічків, в процесі яких в місцеві річки було випущено понад 7 тисяч мальків форелі струмкової. Продовжилася робота над облаштуванням територій контор лісництв та висадки нових дерев і кущів.

Загалом протягом місяця, зусиллями підприємства, було ліквідовано 11 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено 2 вантажівки сміття, розчищено 14 джерел, упорядковано 20 місць відпочинку та висаджено 60 дерев і кущів.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"