Трофей Best of the Best: найкращі з найкращих мисливців Закарпаття нагороджені вищими відзнаками облвлади

День мисливця – свято, що покликане нагадати про значення полювання на Закарпатті. Протягом багатьох віків саме полювання є традиційним видом діяльності гуцулів, верховинців, лемків, бойків, угорців та інших народів, які проживають на теренах Карпат. І в наші дні для багатьох з них полювання залишається основним хобі та й додатковою статтею доходів.

Якщо трофеями українських мисливців є переважно польова дичина: фазани, куріпки, зайці чи водоплавна – наприклад качки, то в Карпатах все по-іншому. Тут полюють на великого звіра. Особливість полювання саме на Закарпатті, є гірський полювання.

З ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги та за підтримки директорів лісових та лісомисливських господарств й обласної влади у Шаланківському лісництві, Виноградівському лісомисливгоспі для гостей влаштували справжнє свято «День мисливця» із виставкою мисливських трофеїв, «польовою кухнею», демонстрацією техніки для полювання і виробництві меду.

Відкрив захід та привітав усіх присутніх начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, опісля з вітальним словом виступив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, які вручили подяки найкращим працівникам лісомисливської галузі.

Очільник області Геннадій Москаль вручив почесні нагороди ветеранам галузі та фахівцям, які зробили великий особистий внесок у розвиток мисливської галузі регіону. Серед нагороджених:

Василь Агій – директор Виноградівського держлісгоспу, Наталія Матій – провідний юристконсульт Виноградівського держлісгоспу, Василь Рошко – голова Хустської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, Чобо Селеш – ветеран відокремленої первинної Хустської громадської організації Закарпатського товариства мисливців і рибалок «Лісівник», Леонтій Шелешій – єгер Затисянського лісництва Виноградівського держлісгоспу, Василь Тушер – ветеран державної лісової охорони ДП «Рахівське ЛДГ», Василь Яцків – голова президії Закарпатського ТМР.

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс на відкритті свята зазначив: «Праця мисливствознавців, єгерів, особливо в Закарпатті, завжди була і залишається в особливій шані. А чоловіки з давніх-давен добували трофеї для своїх родин».

Грамотами обласної ради нагородилиАдальберта Бундовича – лісничого Шаланківського лісництва Виноградівського держлісгоспу, Андрія Климпотюка – головного мисливствознавця ДП «Ясінянське ЛМГ», Володимира Машуру – головного мисливствознавця УТМР, Луку Петрусяка – голову Перечинської районної організації УТМР, Людвіга Потіша – голову Закарпатського обласного осередку федерації мисливського собаківництва України.

Відмічаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок в охорону і захист мисливської фауни, примноження природних багатств Закарпаття та з нагоди Дня мисливця, очільник лісової галузі Закарпатського краю Валерій Мурга нагородив грамотами Закарпатського ОУЛМГ:

Василя Дердюка – мисливствознавця ДП «Ясінянське ЛМГ», Ярослава-Степана Дячука – єгеря Лопушанського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ», Василя Костяка – головного мисливствознавця ДП «Брустурянське ЛМГ», Василя Німчука – єгеря Довжанського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ», Василя Пижика – єгеря Мокрянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ», Юрія Чава – єгеря Берегівського районної організації УТМР.

У цей день кожен тут зміг знайти заняття до душі. Після урочистого відкриття увазі всіх присутніх були представлені показові виступи собак мисливських порід, гостей розважали творчі колективи. А стрижнем програми стали змагання з приготування бограча і стрільба з лука. Порадувала присутніх виставка книжкових новинок і унікальна виставка картин з дерева на мисливську тематику та історичні фотографії.

Не залишилися без уваги і наймолодші гості свята. Для них був організовані клоуни з конкурсами та солодкими й плюшевими призами.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"