Учасники шкільних лісництв ДП «Ясінянське ЛМГ» здійснили подорож на «Початок річки Чорна Тиса»

Не зважаючи на осінні канікули, юні лісівники продовжують здобувати нові знання та ознайомлюватися з територією лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ».

На цей раз, діти відвідали Чорнотисянське лісництво і побували біля витоків річки Чорна Тиса. В екскурсії взяли участь 20 дітей з Лазещинського та Чорнотисянського шкільних лісництв разом з педагогами-керівниками та працівниками лісомисливгоспу.

Провідником на туристичному шляху до пам’ятного місця виступив лісничий Чорнотисянського лісництва Володимир Кувік. По прибутті до туристичної атракції лісівник розповів школярам історію створення цього природно-історичного об’єкта, наголосив на необхідності охорони навколишнього середовища, і річок зокрема, та подякував дітям за активність й цікавість до роботи лісівників. Також лісівник вручив дітям  символічний подарунок глобуса з побажанням не зупинятися на досягнутому та разом об’їздити всю земну кулю. Далі, всі присутні згуртувалися для спільного фото, як свідчення про досягнуту ціль і похід до урочища «Околи». На завершення екскурсії лісівники приготували для дітей духмяний карпатський чай та пригостили солодощами. Перевівши дух і відновивши сили на рекреаційній зоні, юні природолюби подякували лісівникам та відправилися додому.

Загалом мандрівка видалася вдалою і веселою. Екскурсантів зустрів чарівний різнобарвний осінній ліс з морозною сонячною погодою, а спільні співи українських пісень та місцевих коломийок сприяли чудовому настрою та швидкому подоланню шляху.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"