У ДП «Ясінянське ЛМГ» відбулася акція «Майбутнє лісу у твоїх руках.

Вже дванадцятий рік поспіль ДП «Ясінянське лісомисливське господарство» підтримує ініціативу Державного агентства лісових ресурсів України та організовує на своїй території акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка присвячена відзначенню Міжнародного дня захисту лісів.

Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення важливості створення лісових насаджень, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді та представникам громадськості взяти участь у створенні лісів,

Цього року Акція пройшла 23 березня на території Чорнотисянського лісництва в урочищі Теплий Луг. Загалом участь у заході взяли 30 учасників, з яких 20 – учні Чорнотисянського шкільного лісництва. Окрім школярів, керівництва і працівників підприємства, до Акції долучилися голова Рахівської районної державної адміністрації Басараба Павло Васильович та голова Рахівської районної ради Дан Василь Іванович. Поважні гості заходу виступили перед присутніми з вітальним словом та подякували за можливість долучитися до благородної справи з відновлення лісів рідного краю. Розпочинаючи захід директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Теличук Василь Федорович розповів присутнім про значення Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» для лісового господарства, а також ознайомив всіх з правилами техніки безпеки під час посадки лісових культур. Начальник лісогосподарського відділу підприємства Ластовецький Микола Васильович разом з лісничим Чорнотисянського лісництва Кувіком Володимиром Івановичем продемонстрували учням як правильно висаджувати саджанці, щоб ті вдало прижилися та стали в майбутньому могутніми лісами. Свої дерева посадили також голова Чорнотисянської сільської ради Павлючок Іван Дмитрович, головний бухгалтер, інженери та провідні фахівці лісового господарства ДП «Ясінянське ЛМГ». Під час Акції всього було висаджено 5000 саджанців порід ялини європейської, ялиці, бука, сосни кедрової та дугласії. На завершення усім присутнім були вручені пам’ятні подарунки та екофутболки з агітаційним написом «Я люблю ліс». Для відновлення сил після нелегкої роботи місцеві господині приготували учасникам Акції смачний бограч, рибну юшку і багато інших смаколиків гуцульської кухні.

Залишається сподіватися на те, що всі висаджені дерева приживуться, і Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» ще не один рік буде збирати під своєю егідою різних людей яким не байдужа доля лісів.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"