У лісовому фонді ДП “Ясінянське ЛМГ” настав сезон тиші.

Сезон тиші – це природоохоронний захід, метою якого є охорона ареалу існування та шляхів міграції диких тварин на час їх масового розмноження.

Відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про тваринний світ», Указу Президента України «Про невідкладні заходи у сфері збереження, відтворення та раціонального використання мисливських тварин», з 1 квітня до 15 червня на територіях, що перебувають в межах держлісфонду підприємства і являються природними розплідниками та ареалом поширення диких тварин заборонено проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісових мешканців.
Також на час сезону тиші, працівниками єгерської служби та лісовою охороною підприємства посилюється проведення заходів щодо охорони тваринного світу і місць нерестилищ з метою недопущення браконьєрства.
Особи, які порушили встановлені законодавством вимоги, будуть притягнуті до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу від 30 до 50, а на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Сезон тиші – це максимальне наближення лісу до свого природного стану, коли діяльність людини не впливає на тваринний світ. Тільки так дорослі тварини зможуть захистити і виростити своє потомство і тоді буде збережений баланс відтворення, а з ним і біорізноманіття тваринного світу.
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"