У лісовому фонді ДП «Ясінянське ЛМГ» розпочався посадковий сезон лісових культур

Територія лісомисливгоспу знаходиться у холодній високогірній місцевості, тому весняна лісокультурна кампанія тут розпочинається пізніше чим у більшості лісових господарств України.

Кожного року ДП «Ясінянське ЛМГ» вчасно виконує роботи по лісовідновленню якісним посадковим матеріалом вирощеним у власних розсадниках і заліснює 100% усіх минулорічних зрубів. Для проведення лісокультурних і лісогосподарських робіт підприємством щорічно залучається тимчасові робітники, які допомагають лісівникам своєчасно відновлювати ліси.

«Викопка, сортування і закладення на зберігання (прикопування) посадкового матеріалу є початковим етапом весняної лісокультурної кампанії. З настанням сприятливих умов для лісовідновлення у розсадниках підприємства кипить робота з  підготовки сіянців і саджанців до висадки у лісових масивах. Активні роботи розпочинаються і у нашому Станиславському лісництві. Весною 2020 року нам потрібно відновити 9,6 гектарів лісових площ, загалом заплановано висадити 46 тисяч сіянців і сажданців  шпилькових та листяних порід, а саме ялиці, ялини, бука лісового, клена-явора та ясена. Зараз потрібно докласти максимум зусиль для того щоб якомога ефективніше  відновити ліси, які з плином часу будуть надавати нам  різноманітну продукцію і виконувати властиві їм функції» – зазначає майстер лісу Станиславського лісництва Михайло Павлючок.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"