У лісівників Закарпаття почалася заготівля “легальних” дров

У державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства повним ходом йде реалізація легальних дров населенню, підприємствам і організаціям.

У лісівників Закарпаття почалася заготівля "легальних" дров

Про це інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Як повідомляється, наприклад в ДП «Ясінянське ЛМГ» діє склад паливних дров на території лісопильного цеху і кожен може придбати їх за фіксованою ціною.

«Працівники лісництв проводять рубки догляду в молодняках: проріджують густонасаджені дерева, прибирають сухостійні та хворі насадження. Отримані після проведення рубки лісу дрова реалізують для опалення та технологічних потреб для населення. На сьогоднішній день в лісгоспі реалізують дров’яну деревину за ціною від 280 грн. 1 за куб залежно від породи деревини», – повідомив директор лісового господарства Василь Теличук.

Як відзначили в лісгоспі, серед покупців дров в основному місцеве населення. А ось для технологічних потреб ділову деревину закуповують фірми і приватні особи, що займаються виготовленням дрібних виробів з дерева й закуповують сировину на аукціонних торгах згідно з нормами чинного законодавства України. Одночасно з реалізацій дров в лісництвах посилили охорону лісових насаджень від незаконних лісорубів.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"