У РІЧКАХ ДП “ЯСІНЯНСЬКЕ ЛМГ” СТРУМКОВОЇ ФОРЕЛІ СТАЛО БІЛЬШЕ

4 травня в урочищі “Студений” Лопушанського лісництва ДП “Ясінянське ЛМГ” у гірські потоки випустили 5 тисяч мальків форелі струмкової.

Організатором і спонсором акції виступила група енергетичних компаній  “РЕНЕР”, яка проводить подібний захід вже п’ятий рік поспіль. До акції приєдналися лісівники та єгері ДП “Ясінянське ЛМГ”, учні Лазещинської ЗОШ та представники регіональних ЗМІ.

Основною ціллю даного заходу є збільшення кількості рідкісного виду струмкової форелі у карпатських річках. Участь дітей у зариблені має на меті привернути їхню увагудо проблем навколишнього середовища і дає молоді змогу практично долучитися до їх вирішення. В процесі такого природоохоронного заходу дітей ознайомили з особливостями життя цього рідксного виду лососевих риб та його цінністю для гірських річкових екосистем.

Слід зазначити, що на території ДП “Ясінянське ЛМГ” створено всі умови для ефективної охорони та відтворення лососевих риб, адже тут протікає кришталево чиста вода, наявна необхідна кормова база та збудовано понад 40 річкових    перепадів, що допоможе успішно зрости новим мешканцям.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"