Штучні пожежні водойми на варті лісових пожеж.

Найбільша ймовірність виникнення лісових пожеж виникає за довготривалої посушливої спекотної погоди. Закономірно, що за таких умов рівень води у природних водотоках також значно знижується.

Деякі водойми та струмки при найвищому класі пожежної небезпеки взагалі пересихають. Таке критичне обмілянні природних водойм значно ускладнює процесс ліквідації лісової пожежі. Можуть виникати ситуації коли пожежна машина просто технічно не здатнна набрати води через її низький рівень й маловоддя.

Тому, у лісовому фонді, для ефективної і оперативної роботи техніки та засобів пожежогасіння у вільному доступі завжди в запасі повинен бути необхідний об’єм води із забезпеченою можливсстю її належного технічного забору.

Для забезпечення протипожежних заходів зберігання необхідного запасу води в межах лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ» споруджено п’ять гідротехнічних споруд штучних пожежних водойм відкритого та закритого типу.

Система зберігання запасу води сформована таким чином щоб забезпечити рівновідалений доступ по всій території лісового фонду у всіх лісництвах підприємства. Загальний об’єм води зосередженої у штучно створених лісівниками водоймах більше 1500 м3

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"