Щотижнева зустріч з представниками ГО «Асоціація підприємців та підприємств Ясінянської долини»

Тезисно про обговорені питання на щотижневій зустрічі з представниками ГО «Асоціація підприємців та підприємств Ясінянської долини»:
✅повторно обговорено та наголошено підприємцям про закінчення граничного терміну оплати виставлених рахунків за угодами основного аукціону на І кваптал 2022 року.
✅ доведено до відома деревообробників плани щодо організації і проведення додаткового аукціону 18 лютого 2022 року, який відбудеться за умови реалізації 1/3 об’єму лісопродукції проданої за результатами основного аукціону та погодження з Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
✅надано для спільного аналізу і обговорення орієнтовні розрахунки підприємства щодо оплати оренди лісозаготівельної техніки і надання послуг з трелювання і заготівлі деревини для підприємців з деталізованим розподілом віддалі трелювання від 0 до 4000 м з поступовою градацією в 500 м.
✅розглянуто ініціативу підприємців щодо проведення спільної зустрічі з начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторією Білоусовою.

Підводячи підсумок чергового діалогу між лісівниками та місцевими деревообробниками слід зауважити на позитивній динаміці співробітництва і досягненні високого рівня розуміння між сторонами.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"