Юні лісівники з Чорнотисянського шкільного лісництва відсвяткували випускний та завершення шкільного навчання

Цьогоріч традиційне шкільне свято випускного вечора у Чорнотисянському ЗЗСО стало урочистою і хвилюючою подією не тільки для батьків і вчителів випускників, але і для лісівників ДП «Ясінянське ЛМГ».

Серед випускників, п’ятнадцять кмітливих, розумних та завзятих юнаків і дівчат протягом п’яти років були учасниками шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ».
У роки навчання в лісівничому гуртку діти старанно освоювали лісівничу науку, разом із лісівниками систематично приймали участь у громадських заходах, екологічних акціях та різноманітних конкурсах. Разом проводили час, подорожували та відвідували різноманітні екскурсії. За час навчання вихованці гуртка стали для лісівників ДП « Ясінянське ЛМГ» справжніми друзями та помічниками, тож не дивно, що лісівники радо розділили радість урочистого вечора та були присутніми на учнівському святі.
За сприяння керівника підприємства Піпаш Ігоря, головний лісничий Микола Ластовецький вручив учасникам шкільного лісництва пам’ятні подарунки та виступив перед присутніми з привітаннями та побажаннями для випускників. Також лісівник подякував дирекції школи, керівнику шкільного лісництва Штефуряк Олені Степанівній та дітям за високі досягнення в роботі учнівського лісництва, популяризацію знань про ліс та незгасаючий інтерес до лісової справи.
Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» пишається своїми випускниками! Щиро бажаємо вам впевнено крокувати дорослим життям та продовжувати плекати у своєму серці вогник любові до лісу та рідного краю.
Успіхів у майбутті!!!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"